09900578331 info@fileman.ir تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه (8 الی 17) شیراز، امیرکبیر21، پلاک 3

آموزش راه اندازی آسانسور

آموزش نصب و راه اندازی آسانسور

راه اندازی آسانسور یکی از مراحل جذاب و مورد علاقه نصابان میباشد که افراد با این تخصص بسیار کمتر از بقیه ی متخصصان هستند. زیرا شاید اندکی پیچیده تر از مراحل دیگر از نصب آسانسور باشد. در عین حال دارای درآمد بیشتری هم هست. به متخصصانی که مرحله راه اندازی را انجام میدهند اصطلاحا راه انداز آسانسور میگویند.

.

مراحل راه اندازی هر آسانسور معمولا شامل چیست؟

نصب تابلو فرمان و مدار برقی، سیم کشی، اتصالات موتور، گاورنر، فلکه کشش چاه، بافرها، متعلقات کابین، درب طبقات، چینش آهنرباها، شستی طبقات و سایر موارد استاندارد بصورت کامل، تا تحویل به کارفرما میشود . در این مجموعه تجربه ی عملی یکی از مهندسین با سابقه ی صنعت آسانسور به شما کمک میکند که یک آسانسور را چطور راه اندازی کنید و تحویل استاندارد دهید.

در این دوره صفر تاصد راه اندازی به شما آموزش داده میشود و به راحتی با آن میتوانید یک راه انداز حرفه ای شوید و کسب درآمد کنید.

راه اندازی و نصب آسانسور

آموزش نصب و راه اندازی آسانسور

راه اندازی آسانسور پس از طی ۳ مرحله آهن کشی، درب و ریل و  مکانیکال انجام میشود.

در این پکیج چه مواردی آموزش داده میشود؟

.

۱-شناخت اجزا و قطعات آسانسور بهمراه عکس و توضیحات.

۲-معرفی ابزارهای مورد نیاز برای نصب آسانسور و کار با آنها

آموزش نحوه تیز کردن مته دریل آهن

۳-آموزش نصب متعلقات کابین شامل:
ساسپنشن و برد سردرب، درب کابین، جعبه رویزیون، فن، فتوسل یا چشمی، آورلود، ارت کابین و یوک، تراول کابل، حفاظ روی کابین، سوئیچ پاراشوت، سیم بکسل گاورنر، سیم کشی روشنایی داخل کابین، پنل احضار کابین، بلندگو، سنسور توقف و دورانداز، روغن دان، سیل کابین، بافر کابین، پایه تحریک شالتر، و…
 
 
 

 
 
 
 
۴-آموزش موارد داخل چاه شامل:
 
ساخت درختی برای سیم کشی چاله، نصب داکت ها، چراغ تونلی، فلکه کشش کف چاه، شستی احضار طبقات، کلید تبدیل، استپ قارچی و نوع اتصال آن، اتصال سیم قفل درب طبقات، شالترها، چیدن آهنربا، پایه بافر ها، حفاظ کف چاه و روی کابین، پریز، بست تراول، بست کابین، درب طبقات و تنظیم آن و…
 
 
 
 
۵-آموزش موارد موتور خانه شامل:
 
نصب داکت ها، تعیین محل تابلوها و مقاومت ترمزی، سیم کشی موتور به تابلو، اتصال تابلو سه فاز به تابلو فرمان، ارت موتور، سیم کشی روشنایی موتورخانه، نصب علائم و هشدارها، استپ قارچی موتورخانه، گاورنر و …
 

 

***

درآمد ماهانه راه اندازی آسانسور چقدر است؟

در صنعت نصب آسانسور هزینه ی نصب بر اساس تعداد طبقات محاسبه میشود. مثلا در سال ۱۴۰۱ دستمزد نصب  الکتریکال به ازای هر طبقه ۱/۵ تا ۲/۵ میلیون میباشد. یعنی مثلا برای یک ساختمان ۵ طبقه حداقل مبلغ ۷/۵ میلیون تومان را میتوانید دریافت کنید. این ۵ طبقه را در حداکثر ۱۰ روز میتوانید به اتمام برسانید. اگر در ماه ۳ دستگاه آسانسور ۵ طبقه را راه اندازی کنید در آمد ماهانه شما برابر با حدود ۲۲ میلیون تومان خواهد بود که مبلغ خوبی میتواند باشد. این در حالیست که شما به تنهایی و بدون دستیار یا همکار آنرا انجام دهید. شما میتوانید پس از یادگیری و تسلط روی کار یک نیرو بگیرید و در مدت کمتری راه اندازی را تمام کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

 

توجه: این پکیج شامل آسانسورهای کششی با سیستم ۱ به ۱ و ۲ به ۱  تک درب و دودرب و با تابلوهای داتیس، آرین میباشد و تابلوفرمان شرکتهای دیگر نیز تا حدودی مشابه این دو تابلو فرمان است.

آموزش ها بصورت فیلم ویدیویی و عکس میباشد.

آموزش راه اندازی آسانسور
دانلود
درباره این مطلب نظر دهید !
قالب فروش فایل

محصولات پرفروش

%64
تخفیف

دوره صفر تا صد بازاریابی دیجیتال

4,800,000 تومان
229
%34
تخفیف

آموزش راه اندازی آسانسور

3,200,000 تومان
210