09900578331 info@fileman.ir تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه (8 الی 17) شیراز، امیرکبیر21، پلاک 3

ایده پولساز برای کسب درآمد اینترنتی

ایده های پولساز برای کسب درآمد اینترنتی

به قول سعدی:

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل      و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

احتمالا شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر دنبال راهی برای کسب درآمد بودید و هستید. اما ایده ای نداشتید و یا نمیدانید چه شغل یا کسب‌وکاری پولساز است؟ جواب این سوال خیلی مهم است چون قرار است تمام وقت و سرمایه خود را برای ایده‌ای بگذاریم تا به سودهای خوبی برسیم.

این که کدام ایده پولساز برای شما مناسب است یا درآمد بیشتری برای شما خواهد داشت بستگی به خودتان و ده‌ها فاکتور دیگر دارد. شما باید بدانید به چه کاری بیشتر علاقه دارید. اگر نمیدانید به چه کارهایی علاقه دارید باید کارهای مختلف را امتحان کنید تا بفهمید. ما نمی‌توانیم بگوییم کدام ایده یا شغل برای شما بهتر است یا تضمین دهیم که حتماً موفق خواهید شد. ما در این فهرست فقط ایده‌ها و فرصت‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم تا خودتان با توجه به شرایط و علاقمندی که دارید انتخاب کنید.

اگر شما هم ایده‌ای دارید حتماً در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

کسب درآمد اینترنتی

۱. معلم خصوصی آنلاین

غیر حضوری شدن مدارس در دوران شیوع کرونا به همه ثابت کرد که بدون کلاس و نیمکت و تخته‌ سیاه هم می‌شود آموزش داد و کلی چیزهای جدید یاد گرفت.

در دنیایی که داشتن یک موبایل برای شرکت در کلاس کافی است، پس هرکسی می‌تواند یک معلم خصوصی شود. هرکسی که مهارت یا تخصصی داشته باشد می‌تواند هرچیزی که بلد هست را آموزش دهد. کمی هم مهارت آموزش را یاد بگیرید و یاد بگیرید چطور دانسته‌های خودتان را به زبان ساده بیان کنید.

اگر زبان انگلیسی یا هر زبان پرطرفدار دیگری بلد هستید یا درس‌های مدرسه و دانشگاه مثل ریاضی بلد هستید به راحتی می‌توانید از آموزش دادن همین مهارت‌ها پول دربیاورید.

می‌توانید از پلتفرم‌های آموزشی مثل اُتیچر استفاده کنید یا خودتان با نرم‌افزارهایی مثل اسکایپ، زوم و … کلاس آنلاین خودتان را راه‌اندازی کنید.

کسب درآمد اینترنتی

۲. فروش دوره‌های آموزشی

اگر هم حال و حوصله کلاس‌های آنلاین را ندارید و نمی‌خواهید هر روز چند ساعت با دانشجویان سر و کله بزنید، می‌توانید دوره‌های آموزشی خودتان را به صورت ویدیو درست کنید و آنها را برای فروش بگذارید.

نگران کپی شدن ویدیوها هم نباشید چون با نرم‌افزارهایی مثل اسپات‌پلیر می‌توانید برای هر مشتری یک لایسنس اختصاص دهید.

کافی است یک سایت راه‌اندازی کنید، در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید و دوره‌های خودتان را تبلیغ کنید. دوره‌های آموزشی می‌تواند درباره هرچیزی و هر موضوعی باشد.

ایده پولساز برای کسب درآمد اینترنتی
قیمت : تومان دانلود
درباره این مطلب نظر دهید !